9 listopada 2020

Harmonogram dla Programu identyfikatorów dla mieszkańców

Podziel się
tą informacją

W związku z rozszerzeniem „Programu identyfikatorów dla mieszkańców” o kolejne podwórka, publikujemy harmonogram wprowadzenia zmian w organizacji ruchu oraz przyjmowania wniosków o wydanie identyfikatorów.

ETAP I:

Termin wprowadzenia zmian w organizacji ruchu: styczeń 2021 r.

Termin przyjmowania wniosków o wydanie identyfikatora: od 01 grudnia 2020 r.

  • ul. Smocza 4, al. Jana Pawła II 43A i 45A, ul. Nowolipie 16, 18, 18A, 18B, 20, 20A, 22  i 22A oraz ul. Nowolipki 19, 19A i 19B (działki ewidencyjne nr 44/1, 44/2, 44/4, 44/5 i 62  z obrębu 6-02-07)
    • Budynki: Smocza 4, Jana Pawła II 43A i 45A, Nowolipie 16, 18, 18A, 18B, 20, 20A, 22 i 22A oraz Nowolipki 19, 19A i 19B;
  • ul. Nowolipki 27, 27A, 27B, 27D, 29 i 29A oraz ul. Wolność 2 (działki ewidencyjne nr 36 i 40 z obrębu 6-02-06)
    • Budynki: Wolność 2, Nowolipki 27, 27A, 27B, 27D, 29 i 29A;
  • ul. Nowolipki 23 (działki ewidencyjne nr 9 i 119 z obrębu 6-02-07)
    • Budynki: Nowolipki 23;
  • ul. Nowolipki 21, 21A i 21B (działka ewidencyjna nr 44/3 z obrębu 6-02-07)
    • Budynki: Nowolipki 21, 21A, 21B i 12C;
  • ul. Dzielna 17, 17A i 17B oraz ul. Nowolipki 36 (działki ewidencyjne nr 74/1, 74/2, 74/3  i 74/4 z obrębu 6-02-04)
    • Budynki: Dzielna 17, 17A i 17B oraz Nowolipki 36;
  • ul. Nowolipki 20-22 oraz ul. Dzielna 11-11A (działka ewidencyjna nr 17 z obrębu 6-02-05)
    • Budynki: Nowolipki 20 i 22 oraz ul. Dzielna 11 i 11A;
  • ul. Nowolipki 24 oraz ul. Dzielna 13 (działki ewidencyjne nr 100/1, 100/2 i 100/3 z obrębu 6-02-04)
    • Budynki: Nowolipki 24 oraz Dzielna 13.

ETAP II:

Termin wprowadzenia zmian w organizacji ruchu: luty 2021 r.

Termin przyjmowania wniosków o wydanie identyfikatora: od 04 stycznia 2021 r. 

  • ul. Górczewska – ul. Sokołowska – ul. Św. Wojciecha – ul. Syreny (działki ewidencyjne nr 14, 37, 41, 51 i 61 z obrębu 6-03-18)
    • Budynki: Górczewska 37, 39, 41, 43, 45 i 47; Syreny 15 i 17; Sokołowska 14, 16 i 18; Rabsztyńska 15, 17, 18, 19, 20, 22 i 24; Św. Wojciecha 4;
  • ul. Górczewska – ul. Syreny – ul. Rabsztyńska – ul. Płocka (działki ewidencyjne nr 42/3, 23/5, 23/3, 23/1, 23/2, 42/2, 23/4, 42/1, 85 i 134/2 z obrębu 6-03-18)
    • Budynki: Rabsztyńska 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7/9, 8, i 10/12; Płocka 39; Górczewska 21, 23, 25 i 27/35;
  • ul. Syreny – ul. Żytnia – ul. Sokołowska – ul. Górczewska (działka ewidencyjna nr 53/2  z obrębu 6-03-14)
    • Budynki: Górczewska 24 i 26; Sokołowska 20 i 22; Żytnia 79 i 81;
  • ul. Płocka – ul. Żytnia – ul. Syreny – ul. Górczewska (działki ewidencyjne nr  68/1 i 68/3  z obrębu 6-03-14)
    • Budynki: Górczewska 18, 20 i 22; Płocka 41 i 43; Żytnia 71, 73 i 75/77;
  • ul. Górczewska 15, 15A, 17 i 17B; ul. Wawelberga 1 i 3 oraz ul. Działdowska 12, 14 i 16 (działka ewidencyjna nr 41 z obrębu 6-03-19)
    • Budynki: Działdowska 12, 14 i 16; Wawelberga 1 i 3; Górczewska 15, 15A, 17 i 17B.

ETAP III:

Termin wprowadzenia zmian w organizacji ruchu: marzec 2021 r.

Termin przyjmowania wniosków o wydanie identyfikatora: od 01 lutego 2021 r. 

  •  al. Solidarności 129/131 i 131A (działka ewidencyjna nr 33/1 z obrębu 6-01-02)
    • Budynki: al. Solidarności 129/131 i 131A;
  • ul. Ogrodowa 11 (działka ewidencyjna nr 94 z obrębu 6-01-02)
    • Budynki: Ogrodowa 11;
  • Chłodna 27, 29 i 31 oraz Żelazna 75 i 75A (działka ewidencyjna nr 5 z obrębu 6-01-04)
    • Budynki: Chłodna 27, 29 i 31 oraz Żelazna 75 i 75A;
  • Leonarda 2 oraz Żytnia 50, 52 i 54 (działki ewidencyjne nr 84/3, 84/4 i 84/9 z obrębu  6-03-11)
    • Budynki: Leonarda 2 oraz Żytnia 50, 52 i 54;
  • al. Prymasa Tysiąclecia  – ul. Wolska – ul. Tylna (działki ewidencyjne nr 76/2, 76/3 i 76/9 z obrębu 6-07-13)B
    • Budynki: Wolska 105/107, 109 i 111; Prymasa Tysiąclecia 91 i 93.

Identyfikatory wydawane będą sukcesywnie, w kolejności wpływu wniosków o ich wydanie, przez właściwe terytorialnie Terenowe Zespoły Obsługi Mieszkańców.

Z przyczyn niezależnych od Zakładu Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wola  m.st. Warszawy terminy wprowadzenia zmian w organizacji ruchu, kolejnych etapów bądź poszczególnych obszarów, mogą ulec przesunięciom.

< Wróć do listy artykułów

Obsługa Klientów

Terenowy Zespół Obsługi Mieszkańców

Koło


ul. Ciołka 33
01-445 Warszawa

tel. 22 49 58 490
Terenowy Zespół Obsługi Mieszkańców

Młynów


ul. Wawelberga 15
01-118 Warszawa

tel. 22 49 58 460
Terenowy Zespół Obsługi Mieszkańców

Nowolipki


ul. Nowolipki 16
01-019 Warszawa

tel. 22 49 58 470
Terenowy Zespół Obsługi Mieszkańców

Ogrodowa


ul. Ogrodowa 28/30
00-896 Warszawa

tel. 22 49 58 480
Skip to content